Signováno vpravo dole, nově rámováno, na zadní straně číslováno, datováno 1962, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 110 cm, šířka: 84 cm, rámování: 122 x 95,5 cm
Konec aukce: 20.03.2023 19:35
Dosažená cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
25 000 Kč | 20.3.2023 19:19:53 |