Grafik, studoval pražskou Státní konzervatoř . Několikrát se neúspěšně snažil zdolat přijímací zkoušky na AVU a UMPRUM. Po odvolání přijat jako mimořádný student do ateliéru prof. Zdeňka Sklenáře
Nově rámováno, za sklem
Signováno vpravo dole
123/125
Nově rámováno, za sklem
Signováno vpravo dole
123/125
Výška: 41,5 cm, šířka: 25 cm, rámování: 56 x 38,5 cm
Konec aukce: 23.06.2019 20:16
Dosažená cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (2)
2 400 Kč | 24.5.2019 20:19:22 |
2 200 Kč | 18.5.2019 09:28:02 |