Technika: Olej na plátně
Výška: 67 cm, šířka: 90 cm, rámování: 79,2 x 102,3 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 23.06.2019 20:22
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 800 Kč