56. Bača

Autor: Josef (Joža) Koudelka

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 63 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 80 x 62,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 17.01.2022 19:31

Dosažená cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (27)

8 500 Kč17.1.2022 19:03:07
8 200 Kč17.1.2022 19:00:47 (limit 17.1.2022 18:59:34)
7 900 Kč17.1.2022 19:00:47
7 600 Kč17.1.2022 18:59:59 (limit 17.1.2022 18:59:34)
7 300 Kč17.1.2022 18:59:59
7 000 Kč17.1.2022 18:59:34 (limit 17.1.2022 18:59:34)
6 700 Kč17.1.2022 18:58:28
6 400 Kč17.1.2022 18:58:01
5 900 Kč17.1.2022 18:56:02 (limit 17.1.2022 18:56:02)
5 600 Kč17.1.2022 18:55:21
5 300 Kč17.1.2022 18:55:11
5 000 Kč17.1.2022 18:53:06