Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 63 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 80 x 62,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 17.01.2022 19:31
Dosažená cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (27)