Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 63 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 80 x 62,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 17.01.2022 19:31
Dosažená cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (27)
| 8 500 Kč | 17.1.2022 19:03:07 |
| 8 200 Kč | 17.1.2022 19:00:47 (limit 17.1.2022 18:59:34) |
| 7 900 Kč | 17.1.2022 19:00:47 |
| 7 600 Kč | 17.1.2022 18:59:59 (limit 17.1.2022 18:59:34) |
| 7 300 Kč | 17.1.2022 18:59:59 |
| 7 000 Kč | 17.1.2022 18:59:34 (limit 17.1.2022 18:59:34) |
| 6 700 Kč | 17.1.2022 18:58:28 |
| 6 400 Kč | 17.1.2022 18:58:01 |
| 5 900 Kč | 17.1.2022 18:56:02 (limit 17.1.2022 18:56:02) |
| 5 600 Kč | 17.1.2022 18:55:21 |
| 5 300 Kč | 17.1.2022 18:55:11 |
| 5 000 Kč | 17.1.2022 18:53:06 |