Technika: Olej na překližce
Výška: 54 cm, šířka: 69 cm, rámování: 70,5 x 85,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 07.11.2022 19:33
Dosažená cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč