Obraz je v původním nerozebíraném stavu. Signováno vpravo nahoře, zaskleno. Vzadu nalepen původní ověřovací list autora s podpisem.
Josef Koudelka
1877 - 1960
Narodil se v Kloboukách u Brna. Studoval pražskou AVU u prof. Sequense, Pirnera, Brožíka a Schwaigra. Studijní cestu podnikl do Itálie. Věnoval se portrétům, patří mezi přední folklórní malíře.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč
Josef Koudelka
1877 - 1960
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 30 cm, rámování: 49 x 43,7 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.02.2020 19:03
Dosažená cena: 55 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (103)