51. Děvčica z Velké

Autor: Josef (Joža) Koudelka

Obraz je v původním nerozebíraném stavu. Signováno vpravo nahoře, zaskleno. Vzadu nalepen původní ověřovací list autora s podpisem.
Josef Koudelka
1877 - 1960
Narodil se v Kloboukách u Brna. Studoval pražskou AVU u prof. Sequense, Pirnera, Brožíka a Schwaigra. Studijní cestu podnikl do Itálie. Věnoval se portrétům, patří mezi přední folklórní malíře.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 30 cm, rámování: 49 x 43,7 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 23.02.2020 19:03

Dosažená cena: 55 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (103)

45 500 Kč23.2.2020 18:45:21
45 000 Kč23.2.2020 18:45:18 (limit 23.2.2020 18:41:08)
44 500 Kč23.2.2020 18:45:18
44 000 Kč23.2.2020 18:45:14 (limit 23.2.2020 18:41:08)
43 500 Kč23.2.2020 18:45:14
43 000 Kč23.2.2020 18:45:09 (limit 23.2.2020 18:41:08)
42 500 Kč23.2.2020 18:45:09
42 000 Kč23.2.2020 18:43:43 (limit 23.2.2020 18:41:08)
41 500 Kč23.2.2020 18:43:43
41 000 Kč23.2.2020 18:41:08 (limit 23.2.2020 18:41:08)
40 500 Kč23.2.2020 17:32:38
40 000 Kč23.2.2020 17:32:34 (limit 20.2.2020 15:34:40)
39 600 Kč23.2.2020 17:32:33
39 100 Kč23.2.2020 17:32:29 (limit 20.2.2020 15:34:40)
38 600 Kč23.2.2020 17:32:29