43. Kluci v krojích

Autor: Josef (Joža) Koudelka

Obraz je v původním nerozebíraném stavu. Signováno vpravo, zaskleno.
Josef Koudelka
1877 - 1960
Narodil se v Kloboukách u Brna. Studoval pražskou AVU u prof. Sequense, Pirnera, Brožíka a Schwaigra. Studijní cestu podnikl do Itálie. Věnoval se portrétům, patří mezi přední folklórní malíře.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč
Technika: Olej na kartonu
Výška: 47,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 65,3 x 52 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 23.02.2020 18:43

Dosažená cena: 5 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (19)

2 500 Kč3.2.2020 21:56:18 (limit 3.2.2020 21:56:18)
2 300 Kč29.1.2020 11:10:39
2 100 Kč22.1.2020 15:22:25
1 900 Kč20.1.2020 20:47:30