24. Bača

Autor: Josef (Joža) Koudelka

Signováno vlevo dole, originál
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 63 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 80 x 62,5 cm

Konec aukce: 19.10.2020 18:23

Dosažená cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 200 Kč

Seznam příhozů (33)

7 300 Kč8.10.2020 19:33:07 (limit 7.10.2020 18:56:18)
7 000 Kč8.10.2020 19:33:07
6 700 Kč8.10.2020 19:33:04 (limit 7.10.2020 18:56:18)
6 400 Kč8.10.2020 19:33:04
6 100 Kč7.10.2020 18:56:12
5 800 Kč2.10.2020 18:49:06
5 500 Kč1.10.2020 11:29:14 (limit 30.9.2020 18:21:06)
5 300 Kč1.10.2020 11:29:14
5 000 Kč1.10.2020 11:29:10 (limit 30.9.2020 18:21:06)
4 800 Kč1.10.2020 11:29:10
4 600 Kč1.10.2020 11:29:06 (limit 30.9.2020 18:21:06)
4 400 Kč1.10.2020 11:29:06
4 200 Kč1.10.2020 11:29:00 (limit 30.9.2020 18:21:06)
4 000 Kč1.10.2020 11:29:00
3 800 Kč1.10.2020 11:28:54 (limit 30.9.2020 18:21:06)