126. Selka

Autor: Josef (Joža) Koudelka

Signováno vpravo dole, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 69,5 cm, rámování: 93,5 x 82,5 cm

Konec aukce: 30.11.2020 20:19

Dosažená cena: 19 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (45)

6 900 Kč12.11.2020 21:41:00 (limit 7.11.2020 20:15:00)
6 600 Kč12.11.2020 21:41:00
6 300 Kč12.11.2020 21:40:55 (limit 7.11.2020 20:15:00)
6 000 Kč12.11.2020 21:40:55
5 700 Kč12.11.2020 21:40:52 (limit 7.11.2020 20:15:00)
5 400 Kč12.11.2020 21:40:52
5 100 Kč12.11.2020 21:40:49 (limit 7.11.2020 20:15:00)
4 900 Kč12.11.2020 21:40:49
4 700 Kč12.11.2020 21:40:45 (limit 7.11.2020 20:15:00)
4 500 Kč12.11.2020 21:40:45
4 300 Kč12.11.2020 21:40:42 (limit 7.11.2020 20:15:00)
4 100 Kč12.11.2020 21:40:42
3 900 Kč12.11.2020 21:40:34 (limit 7.11.2020 20:15:00)
3 700 Kč12.11.2020 21:40:34
3 500 Kč7.11.2020 20:14:47