Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 71 cm, šířka: 50 cm, rámování: 92,8 x 72,6 cm
Konec aukce: 12.12.2023 19:26
Dosažená cena: 9 800 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč