Signováno vlevo dole, zaskleno, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 34 cm, šířka: 43,5 cm, rámování: 52 x 62 cm
Konec aukce: 08.12.2019 18:07
Dosažená cena: 20 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Seznam příhozů (30)