Signováno vlevo dole tužkou, originál, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 47 cm, šířka: 70 cm, rámování: 67 x 87 cm
Konec aukce: 27.10.2019 18:12
Dosažená cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 600 Kč