55. Podzimní krajina

Autor: Gustav Porš

Signováno vpravo dole.
Narodil se 2. 2. 1888 v Chrudimi. Malíř krajin a grafik ve Skutči. Jeho prvním učitelem byl Václav Jansa, při tom navštěvoval večerní školu prof. Jaksche na umělecko průmyslové škole, po roce byl přijat na Akademii umění v Praze. Tam byl žákem prof. Bukovace a Preislera. Grafické techniky studoval u C. Vondrouše
Technika: Olej na kartonu
Výška: 28 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 42 x 49,6 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 30.11.2020 18:56

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (40)

10 500 Kč27.11.2020 21:44:51
10 000 Kč17.11.2020 19:31:44
9 700 Kč10.11.2020 21:56:48
9 400 Kč10.11.2020 10:23:39
9 100 Kč9.11.2020 15:37:49
8 800 Kč9.11.2020 09:03:09
8 500 Kč8.11.2020 21:35:34
8 200 Kč8.11.2020 16:43:17
8 000 Kč8.11.2020 16:43:17 (limit 8.11.2020 14:27:19)
7 900 Kč8.11.2020 16:43:05 (limit 8.11.2020 14:27:19)
7 600 Kč8.11.2020 16:43:05 (limit 8.11.2020 16:43:05)
4 400 Kč8.11.2020 16:42:52 (limit 8.11.2020 14:27:19)
4 200 Kč8.11.2020 16:42:52
4 000 Kč8.11.2020 16:42:45 (limit 8.11.2020 14:27:19)
3 800 Kč8.11.2020 16:42:45