Signováno vlevo dole, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 43 cm, šířka: 59,5 cm, rámování: 57,5 x 73,5 cm
Konec aukce: 14.09.2020 18:31
Dosažená cena: 21 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (44)