32. Letní krajina

Autor: Gustav Porš

Signováno vlevo dole, originál
Technika: Olej na plátně
Výška: 43 cm, šířka: 59,5 cm, rámování: 57,5 x 73,5 cm

Konec aukce: 14.09.2020 18:31

Dosažená cena: 21 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (44)

6 600 Kč28.8.2020 08:06:37 (limit 25.8.2020 18:37:21)
6 300 Kč28.8.2020 08:06:37
6 000 Kč28.8.2020 08:06:34 (limit 25.8.2020 18:37:21)
5 700 Kč28.8.2020 08:06:34
5 400 Kč27.8.2020 07:29:41 (limit 25.8.2020 18:37:21)
5 100 Kč27.8.2020 07:29:41
4 900 Kč25.8.2020 18:29:17
4 700 Kč19.8.2020 08:04:13
4 500 Kč19.8.2020 08:04:08 (limit 18.8.2020 18:59:52)
4 300 Kč19.8.2020 08:04:08
4 100 Kč19.8.2020 08:04:03 (limit 18.8.2020 18:59:52)
3 900 Kč19.8.2020 08:04:03
3 700 Kč18.8.2020 18:59:34
3 500 Kč18.8.2020 17:46:16