+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Nádražní 615/30, Ostrava

2. Senoseč

Autor: Gustav Porš

Za sklem
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 34 cm, šířka: 44 cm, rámování: 51 x 61 cm

Konec aukce: 08.09.2019 18:08

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (40)

4 800 Kč21.7.2019 19:39:52
4 600 Kč20.7.2019 19:32:28
4 400 Kč17.7.2019 15:23:58
4 200 Kč15.7.2019 17:58:42
4 000 Kč12.7.2019 18:17:33
3 800 Kč11.7.2019 14:52:17
3 600 Kč10.7.2019 11:55:30
3 400 Kč9.7.2019 19:00:05
3 200 Kč8.7.2019 18:54:20
3 000 Kč6.7.2019 18:08:28