Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65,4 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 79,7 x 64 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 30.11.2020 20:29
Dosažená cena: 43 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč