11. Letní krajina s chalupou

Autor: Gustav Porš

Technika: Olej na kartonu
Výška: 46,5 cm, šířka: 64 cm, rámování: 62 x 80,5 cm

Konec aukce: 23.06.2019 18:10

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (40)

18 000 Kč23.6.2019 16:50:28
17 500 Kč23.6.2019 16:21:04
17 000 Kč23.6.2019 16:09:33
16 500 Kč23.6.2019 15:53:20
16 000 Kč23.6.2019 15:37:37
15 500 Kč23.6.2019 15:13:20
15 000 Kč8.6.2019 15:54:23
14 500 Kč8.6.2019 15:54:14 (limit 6.6.2019 20:43:15)
14 200 Kč8.6.2019 15:54:14
13 700 Kč8.6.2019 15:53:57 (limit 6.6.2019 20:43:15)
13 200 Kč8.6.2019 15:53:57
12 700 Kč8.6.2019 15:53:43 (limit 6.6.2019 20:43:15)
12 200 Kč8.6.2019 15:53:43
11 700 Kč5.6.2019 19:25:22
11 200 Kč4.6.2019 15:22:43