Technika: Olej na kartonu
Výška: 46,5 cm, šířka: 64 cm, rámování: 62 x 80,5 cm
Konec aukce: 23.06.2019 18:10
Dosažená cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (40)