Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vlevo dole. Původní stav.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 41 cm, šířka: 30 cm, rámování: 65 x 51,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 20:42
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč