Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vpravo dole.
Technika: Kresba rudkou
Výška: 47,5 cm, šířka: 62 cm, rámování: 63 x 76 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 19:18
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč