5. Na vesnici

Autor: František Řehořek
(1890 - 1982)

Signováno vlevo dole. Původní stav.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48 cm, šířka: 51,5 cm, rámování: 53 x 56,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 28.04.2019 18:20

Dosažená cena: 9 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (32)

9 800 Kč28.4.2019 18:15:49 (limit 28.4.2019 18:10:20)
9 500 Kč28.4.2019 18:15:49
9 200 Kč28.4.2019 18:15:44 (limit 28.4.2019 18:10:20)
8 900 Kč28.4.2019 18:15:44
8 600 Kč28.4.2019 18:12:46 (limit 28.4.2019 18:10:20)
8 300 Kč28.4.2019 18:12:46
8 000 Kč28.4.2019 18:10:20 (limit 28.4.2019 18:10:20)
7 700 Kč28.4.2019 18:10:20 (limit 28.4.2019 18:07:52)
7 300 Kč28.4.2019 18:07:44 (limit 28.4.2019 18:07:44)
7 000 Kč28.4.2019 18:07:44 (limit 28.4.2019 18:05:46)
6 700 Kč28.4.2019 18:05:33
6 500 Kč28.4.2019 18:05:33 (limit 28.4.2019 18:04:06)
6 400 Kč28.4.2019 18:04:06 (limit 28.4.2019 18:04:06)
6 100 Kč28.4.2019 18:04:06 (limit 28.4.2019 18:03:51)
5 400 Kč28.4.2019 18:03:23