Signováno vlevo dole. Původní stav.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48 cm, šířka: 51,5 cm, rámování: 53 x 56,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 18:20
Dosažená cena: 9 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (32)