5. Na vesnici

Autor: František Řehořek
(1890 - 1982)

Signováno vlevo dole. Původní stav.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48 cm, šířka: 51,5 cm, rámování: 53 x 56,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 28.04.2019 18:20

Dosažená cena: 9 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (32)

5 100 Kč28.4.2019 17:54:29
4 900 Kč28.4.2019 17:54:22 (limit 27.4.2019 16:56:22)
4 900 Kč28.4.2019 17:54:29 (limit 27.4.2019 16:56:22)
4 700 Kč28.4.2019 17:54:22
4 500 Kč28.4.2019 17:54:10 (limit 27.4.2019 16:56:22)
4 300 Kč28.4.2019 17:54:10
4 100 Kč28.4.2019 17:54:07 (limit 27.4.2019 16:56:22)
3 900 Kč28.4.2019 17:54:07
3 700 Kč28.4.2019 17:54:02 (limit 27.4.2019 16:56:22)
3 500 Kč28.4.2019 17:54:02 (limit 28.4.2019 17:54:02)
2 700 Kč28.4.2019 17:51:25 (limit 27.4.2019 16:56:22)
2 500 Kč28.4.2019 17:51:25
2 300 Kč27.4.2019 16:56:22 (limit 27.4.2019 16:56:22)
2 100 Kč6.4.2019 21:41:27
1 900 Kč5.4.2019 23:28:12