Signováno vlevo dole.
Narodil se v Boskovicích. Studoval odbornou školu sochařskou a kamenickou v Hořicích a AVU v Praze. Tvořil převážně oleje a akvarely.
Technika: Olej na kartonu
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 18:58
Dosažená cena: 8 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (30)