23. Albania

Autor: František Řehořek
(1890 - 1982)

Signováno vlevo dole.
Narodil se v Boskovicích. Studoval odbornou školu sochařskou a kamenickou v Hořicích a AVU v Praze. Tvořil převážně oleje a akvarely.

Technika: Olej na kartonu
Signatura: signováno

Konec aukce: 08.09.2019 18:58

Dosažená cena: 8 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (30)

4 700 Kč8.9.2019 18:29:34 (limit 8.9.2019 18:29:33)
4 500 Kč8.9.2019 18:25:17
4 400 Kč8.9.2019 18:25:17 (limit 8.9.2019 18:25:07)
4 300 Kč8.9.2019 18:25:07 (limit 8.9.2019 18:25:07)
4 100 Kč8.9.2019 18:22:04
4 000 Kč8.9.2019 18:22:04 (limit 8.9.2019 18:21:42)
3 900 Kč8.9.2019 18:21:42 (limit 8.9.2019 18:21:42)
3 700 Kč8.9.2019 18:19:28
3 500 Kč8.9.2019 18:19:19
3 300 Kč8.9.2019 18:03:55
3 100 Kč8.9.2019 18:03:31 (limit 27.8.2019 13:35:11)
3 100 Kč8.9.2019 18:03:31
2 900 Kč26.8.2019 18:38:38 (limit 5.7.2019 21:21:20)
2 700 Kč26.8.2019 18:38:38
2 500 Kč5.7.2019 21:21:20 (limit 5.7.2019 21:21:20)