95. Beskydská krajina

Autor: Raška

Technika: Olej na plátně
Výška: 62 cm, šířka: 82 cm, rámování: 80 x 99,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 19:34

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 5d 8h 55m 41s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč