Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 100 cm, rámování: 73,5 x 118,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.09.2022 18:58
Dosažená cena: 10 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (30)