29. Pobřeží

Autor: Raška

Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 74 x 94 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 18:52

Dosažená cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Seznam příhozů (15)

4 500 Kč18.7.2022 18:47:01 (limit 18.7.2022 15:31:42)
4 300 Kč18.7.2022 18:47:01
4 100 Kč18.7.2022 18:44:56 (limit 18.7.2022 15:31:42)
3 900 Kč18.7.2022 18:44:56
3 700 Kč18.7.2022 18:41:32 (limit 18.7.2022 15:31:42)
3 500 Kč18.7.2022 18:41:32
3 300 Kč18.7.2022 18:36:49 (limit 18.7.2022 15:31:42)
3 100 Kč18.7.2022 18:36:49
2 900 Kč18.7.2022 18:32:09 (limit 18.7.2022 15:31:42)
2 700 Kč18.7.2022 18:32:09
2 500 Kč18.7.2022 18:28:30 (limit 18.7.2022 15:31:42)
2 300 Kč18.7.2022 18:28:30
2 100 Kč18.7.2022 18:26:34 (limit 18.7.2022 15:31:42)
1 900 Kč18.7.2022 18:26:34
1 700 Kč18.7.2022 15:31:42 (limit 18.7.2022 15:31:42)