Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 59,5 cm, šířka: 79,5 cm, rámování: 78,5 x 98,5 cm
Konec aukce: 03.08.2020 20:29
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 3.8.2020 20:24:49 |