Signováno vpravo dole, datováno 41.
Technika: Olej na překližce
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 55 x 47 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 19:05
Dosažená cena: 51 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (106)