23. Život ve městě

Autor: Ján Želibský

Signováno vpravo dole, datováno 41.
Technika: Olej na překližce
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 55 x 47 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno

Konec aukce: 28.04.2019 19:05

Dosažená cena: 51 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (106)

16 500 Kč28.4.2019 18:06:26
16 000 Kč28.4.2019 17:50:42 (limit 28.4.2019 17:50:42)
15 500 Kč28.4.2019 17:25:55
15 000 Kč28.4.2019 17:25:47 (limit 28.4.2019 15:31:23)
15 000 Kč28.4.2019 17:25:47
14 500 Kč28.4.2019 15:31:23 (limit 28.4.2019 15:31:23)
14 000 Kč28.4.2019 15:31:23 (limit 28.4.2019 14:13:05)
12 100 Kč28.4.2019 15:31:07 (limit 28.4.2019 14:13:05)
11 600 Kč28.4.2019 15:31:07
11 100 Kč28.4.2019 14:12:52 (limit 28.4.2019 14:12:52)
10 600 Kč28.4.2019 10:28:10
10 100 Kč27.4.2019 20:38:03
9 800 Kč25.4.2019 23:10:34
9 500 Kč25.4.2019 14:57:51
9 200 Kč24.4.2019 10:45:13