23. Život ve městě

Autor: Ján Želibský

Signováno vpravo dole, datováno 41.
Technika: Olej na překližce
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 55 x 47 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno

Konec aukce: 28.04.2019 19:05

Dosažená cena: 51 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (106)

24 000 Kč28.4.2019 18:17:20 (limit 28.4.2019 17:50:42)
23 500 Kč28.4.2019 18:17:20
23 000 Kč28.4.2019 18:17:13 (limit 28.4.2019 17:50:42)
22 500 Kč28.4.2019 18:17:13
22 000 Kč28.4.2019 18:15:52 (limit 28.4.2019 17:50:42)
21 500 Kč28.4.2019 18:15:52
21 000 Kč28.4.2019 18:13:14 (limit 28.4.2019 17:50:42)
20 500 Kč28.4.2019 18:13:14
20 000 Kč28.4.2019 18:13:05 (limit 28.4.2019 17:50:42)
19 500 Kč28.4.2019 18:13:05
19 000 Kč28.4.2019 18:06:53 (limit 28.4.2019 17:50:42)
18 500 Kč28.4.2019 18:06:53
18 000 Kč28.4.2019 18:06:33 (limit 28.4.2019 17:50:42)
17 500 Kč28.4.2019 18:06:33
17 000 Kč28.4.2019 18:06:26 (limit 28.4.2019 17:50:42)