Litografie. Rámováno v paspartě, zaskleno.
Výška: 38 cm, šířka: 28,5 cm, rámování: 52 x 41,7 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 20:14
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč