108. Pradleny

Autor: Auguste Renoir

Renoir Pierre -  Auguste  - Pradleny - Faksimile -  Z cyklu Maree - 57 výtisk, slepotisková značka.
Signováno vpravo dole , nerámováno
Výška: 52 cm, šířka: 40 cm

Konec aukce: 30.11.2020 19:47

Dosažená cena: 13 200 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Seznam příhozů (21)

13 200 Kč30.11.2020 19:23:16 (limit 29.11.2020 17:56:00)
12 700 Kč30.11.2020 19:23:15
12 200 Kč30.11.2020 19:23:05 (limit 29.11.2020 17:56:00)
11 700 Kč30.11.2020 19:23:05
11 200 Kč30.11.2020 19:22:59 (limit 29.11.2020 17:56:00)
10 700 Kč30.11.2020 19:22:59
10 200 Kč30.11.2020 19:22:51 (limit 29.11.2020 17:56:00)
9 900 Kč30.11.2020 19:22:51
9 600 Kč30.11.2020 19:22:45 (limit 29.11.2020 17:56:00)
9 300 Kč30.11.2020 19:22:45
9 000 Kč30.11.2020 18:26:02 (limit 29.11.2020 17:56:00)
8 700 Kč30.11.2020 18:26:02
8 400 Kč30.11.2020 18:25:58 (limit 29.11.2020 17:56:00)
8 100 Kč30.11.2020 18:25:58
7 800 Kč30.11.2020 17:34:38 (limit 29.11.2020 17:56:00)