Slepotisk S.P.A.D.E.M. Paris
Signováno v tisku
Číslovano tužkou 23/300
Velikost 50x70cm
Certifikát, volný list
Signováno v tisku
Číslovano tužkou 23/300
Velikost 50x70cm
Certifikát, volný list
Technika: Ofset
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 36,3 x 30 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 11.10.2021 21:07
Dosažená cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (3)