Signováno vlevo dole tužkou Dali. Rámováno v paspartě, zaskleno.
Výška: 30,5 cm, šířka: 22,2 cm, rámování: 47,7 x 37,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 19:30
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 9 000 Kč