20. Kytice

Autor: Vincenc Beneš

Signováno vlevo nahoře, garantujeme pravost a originalitu díla. V minulosti ověřena pravost PhDr. Michaelem Zachařem. Doba vzniku kolem roku 1935.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60,5 cm, šířka: 51 cm, rámování: 75,5 x 68 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:36

Dosažená cena: 70 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (96)

70 000 Kč5.9.2022 18:31:59 (limit 5.9.2022 18:27:15)
70 000 Kč5.9.2022 18:31:59
69 000 Kč5.9.2022 18:27:08
68 000 Kč5.9.2022 18:25:15
67 000 Kč5.9.2022 18:23:31 (limit 5.9.2022 18:23:21)
66 000 Kč5.9.2022 18:23:31
65 000 Kč5.9.2022 18:19:59 (limit 5.9.2022 18:13:40)
65 000 Kč5.9.2022 18:19:59 (limit 5.9.2022 18:19:59)
63 000 Kč5.9.2022 18:16:36 (limit 5.9.2022 18:13:40)
62 000 Kč5.9.2022 18:16:36
61 000 Kč5.9.2022 18:14:41 (limit 5.9.2022 18:13:40)
60 000 Kč5.9.2022 18:14:41
59 000 Kč5.9.2022 18:14:37 (limit 5.9.2022 18:13:40)
58 000 Kč5.9.2022 18:14:37
57 000 Kč5.9.2022 18:12:36 (limit 5.9.2022 18:10:58)