Signováno vlevo nahoře, garantujeme pravost a originalitu díla. V minulosti ověřena pravost PhDr. Michaelem Zachařem. Doba vzniku kolem roku 1935.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60,5 cm, šířka: 51 cm, rámování: 75,5 x 68 cm
Konec aukce: 05.09.2022 18:36
Dosažená cena: 70 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč