19. Zrcadlo

Autor: Vladimír Suchánek

Originální barevná signovaná litografie - Zrcadlo. Autorem je kvalitní malíř a grafik Vladimír Suchánek. Signována uprostřed dole - viz foto. Číslována vlevo dole - viz foto.
Technika: Litografie
Výška: 33,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 55 x 42 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:18

Dosažená cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

1 900 Kč7.1.2026 19:32:32