Certifikát
Slepotisk: Pablo Picasso Museum
Velikost 70 x 50 cm
Číslováno 79/200
Papír: Arches France
Signováno v tisku vpravo dole
Licence: Foundation Pablo Picasso
Volný list
Velikost 70 x 50 cm
Číslováno 79/200
Papír: Arches France
Signováno v tisku vpravo dole
Volný list
Technika: Litoofset
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 20.03.2023 22:32
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 000 Kč | 22.2.2023 23:34:59 |