Nesignováno, zaskleno
Technika: Litografie
Výška: 24,8 cm, šířka: 32 cm, rámování: 51,6 x 52,6 cm
Konec aukce: 09.05.2022 21:25
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč