Tisk z roku 1961.
Technika: Tisk
Výška: 28 cm, šířka: 34 cm, rámování: 40,3 x 45,6 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 07.06.2021 21:19
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč