Signováno vpravo dole, datováno 1963, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 60 x 79,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 19:06
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč