Signováno vpravo dole, zaskleno, místy fleky na grafice.
Výška: 17,4 cm, šířka: 28 cm, rámování: 37,2 x 47 cm
Stav: Místy poškozeno
Konec aukce: 06.05.2024 23:41
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 300 Kč