Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 17,2 cm, šířka: 27,8 cm, rámování: 37,3 x 47 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 06.05.2024 23:21
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 300 Kč