21. Chalupy

Autor: Vláďa Panuška

Signováno vpravo dole. Kvalitní práce. Původní stav.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 67 x 83,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 28.04.2019 18:20

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (6)

2 500 Kč25.4.2019 23:10:21
2 300 Kč24.4.2019 08:11:49
2 100 Kč21.4.2019 23:26:45
1 900 Kč17.4.2019 22:59:47
1 700 Kč5.4.2019 22:39:21
1 500 Kč26.3.2019 11:59:43