13. Podzimní krajina

Autor: Vláďa Panuška

Jedná se o syna Jaroslava Panušky.
Technika: Olej na kartonu
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 18:12

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

2 500 Kč14.9.2022 16:23:50