Kvalitní práce. Signováno vpravo dole. Autor neurčený.
Technika: Olej na plátně
Výška: 69 cm, šířka: 64 cm, rámování: 72,7 x 68 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 18:06
Dosažená cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (6)