Technika: Olej na desce
Výška: 30 cm, šířka: 40 cm, rámování: 41,3 x 51 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 19:34
Dosažená cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (6)
| 2 900 Kč | 9.12.2025 19:29:52 |
| 2 700 Kč | 9.12.2025 19:26:58 |
| 2 500 Kč | 9.12.2025 19:26:28 |
| 2 300 Kč | 9.12.2025 19:23:18 |
| 2 100 Kč | 9.12.2025 19:02:24 |
| 1 900 Kč | 19.11.2025 10:33:03 |