Technika: Olej na kartonu
Výška: 24 cm, šířka: 34,5 cm, rámování: 36 x 46 cm
Konec aukce: 29.05.2023 18:07
Dosažená cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (3)