Signováno vpravo dole, datováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na překližce
Výška: 19,3 cm, šířka: 28 cm, rámování: 25,5 x 34 cm
Konec aukce: 24.04.2023 19:17
Dosažená cena: 16 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (44)